Hizmetlerimiz

Teknolojik açıdan oldukça üst seviyede olan BMW’nizin periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası bazı onarım işlemlerine ihtiyacı vardır. Birçok karmaşık işlem, özel araçların kullanılmasını gerektirir. İleri teknoloji ile donatılmış otomobillerde ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Dinamik Oto profesyonel bilgi ve deneyimi ile her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdadır. Servis teknolojilerinde BMW öncülüğünde başlatılan "Key Reader Sistemi" (otomobilin tüm ihtiyaçlarını anahtardan okuma) uygulanmaktadır. Bununla birlikte zaten CBS, yani ihtiyaca göre bakım sistemi kullanılmaktadır. Bu da otomobiliniz için sadece gerekli olan bakımın yapılmasını sağlamaktadır.


Yol Yardım Hizmeti

Yaşadığınız bir arıza veya kaza durumunda sizlere yardım etmek üzere oluşturulmuş Acil Servis, 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir. Acil servis ve yol yardımı ihtiyaçlarınızda BMW ve BMW Motorrad için 444 22 99’u' arayabilirsiniz. Ekibimiz ihtiyacınıza göre aracınıza bulunduğu yerde müdahale edecek ya da aracınızın Dinamik Oto'ya çekilmesini sağlayacaktır.


Lastik Hizmeti

Yomra, Trabzon’da yer alan BMW Yetkili Servisi Dinamik Oto'nun lastik bakım ve değişim hizmeti kapsamında birçok güvenilir ve kaliteli marka lastik, cazip alım şartlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca satın aldığınız lastiklerin hava basıncı, lastik kontrolü, diş derinliği ölçümü ve balans gibi rutin bakım hizmetleri de uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.


Vale Hizmeti

Yomra / Trabzon’da bulunan BMW Yetkili Servisimize gelemediğiniz durumlarda aracınız adresinizden alınarak işlemleri tamamlanacak ve yine size adresinizde teslim edilecektir.


Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri

Detaylı iç-dış temizlik, döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren Oto Kuaför hizmetimiz, aracınızın ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Ultra boya koruma, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, aracınızın ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.